Dieses Web verwendet Cookies zur Erbringung von Dienstleistungen, Datenbeschaffung über die Besucherzahl und Personalisierung von Werbungen. Durch die Benutzung dieses Webs sind Sie damit einverstanden.
Mehr Informationen
Suche
de
csenru

Zentrum

der Reproduktionsmedizin

& Gynäkologie

20 Jahre Tradition und mehr als 8.000 Kinder

Zentrum

der Reproduktionsmedizin

& Gynäkologie

20 Jahre Tradition und mehr als 8.000 Kinder

Centrum

reprodukční medicíny

& Gynekologie

20 let tradice a více než 8 000 dětí

Pro spolupracující lékaře

Velmi si ceníme toho, že hodláte Vaše pacientky předávat do naší péče. Vašim pacientkám nabízíme dlouholetou tradici, špičkové odborníky, přístrojové vybavení na nejvyšší úrovni a v neposlední řadě smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Naše centrum je vybaveno certifikátem kvality ISO 9001:2009. Je naprostou samozřejmostí, že pacientky po naší léčbě s díky vrátíme do Vaší péče a Vám osobně pak nabízíme zajímavé finanční ocenění spolupráce. Kontaktujte prosím v této věci paní Marcelu Pudilovou, naší provozní vedoucí, prostřednictvím emailu: info@gest.cz.

Pacientku lze odeslat také pouze k samostatnému vyšetření průchodnosti vejcovodů (HyCoSy), ev. k hysteroskopii. Partnera pacientky lze odeslat pouze na vyšetření spermiogramu.

Kontaktformular

Schreiben Sie uns
I agree that my contact information will be stored by the website provider in the extent necessary for the fulfillment of my request and will be forwarded to responsible third parties. I have read the statement on the processing of personal data on this site.

I agree to process my personal data

Wo finden Sie uns?

Adresse

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.
Nádražní 762/32
(Eingang von der Rozkošného St. 1058/3)
150 00 Praha 5 - Smíchov

Sprechstunde

montags - freitags 8 - 19
samstags 8 - 13

Kontakt

Telefon: +49 151 270 07011
E-mail: info@gest.cz
© 2017-2019, CLINIC Gest IVF s.r.o. All Rights Reserved. Created by S2 STUDIO
↑