Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Hledat
cs
enderu

Centrum

reprodukční medicíny

& Gynekologie

20 let tradice a více než 8 000 dětí
 

Stále jsme zde pro Vás
 

On-line rozhovor na téma „Neplodnost - možnosti řešení a plánované početí“ s MUDr. Janem Šulcem

Dobrý den. Snažíme se marně o otěhotnění již 1,5 roku. Bojím se ale léčby. Je pravda, že při léčbě neplodnosti je vyšší riziko početí dvojčat? Eva

Dobrý den.
Vaše obavy jsou zbytečné. Vyšší riziko dvojčat hrozí jen při stimulaci vaječníků. Léčba neplodnosti zdaleka ale nezahrnuje jen výše uvedené. Lékař by Vás navíc měl vždy upozornit, že podobné riziko hrozí a Vy můžete takovou léčbu odmítnout. Při IVF programu pak lze riziko dvojčat prakticky vyloučit transferem jediného embrya.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, na webu www.novinky.cz jsem četla článek, že se dá neplodnost zjistit jednoduchým odběrem krve. Chtěla bych se zeptat, pokud by náhodou nevyšel výsledek příliš pozitivní, bylo by možné nechat si zmrazit vajíčka pro pozdější použití? Je mi 34 let, děti určitě plánuji, doteď partner nechtěl. Děkuji, Darina M.

Dobrý den.
Zmražení vajíček je možné. Žena musí podstoupit stimulaci vaječníků a následný odběr vajíček v celkové anestézii. Tak se získá více vajíček. Snažit se o odběr jednoho vajíčka je sice možné, ale neefektivní. V současnosti tento léčbený postup nehradí zdravotní pojiš´tovny.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den pane doktore, jak je možné, že na stimulaci Clostylbegytem jsem vůbec nereagovala a pak nasazen Clomhexal a reakce tam byla? Jsou to přeci stejné léky? Lucka

Dobrý den.
To je nepravděpodobné. Spíše jde o náhodu - ne v každém cyklu je stimulace vaječníků úspěšná
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, jak se dá řešit absence spermatu u může?.. Je nějaká šance? Děkuji, Olga

Dobrý den.
Je třeba vyšetřit, zda nejde o tzv. retrográdní ejakulaci. To je stav, kdy muž ejakuluje do močového měchýře. Pokud není ejakulace vůbec přítomna, přichází do úvahy pokus o mikrochirurgický odběr z varlete či nadvarlete. Vždy je možné užít sperma anonymního dárce.
MUDr.Jan Šulc

Dobrý den, od své paní doktorky jsem se dozvěděla, že mám polycystické vaječníky. Chtěla bych vyzkoušet léčbu Metforminem. co jsem si zjiťovala, v jiných CAR tento lék na pol. vaječníky dávají. Jak je to u vás v Gestu? S pozdravem Jana

Dobrý den.
Na našem pracovišti máme s léčbou Metforminem nepříliš dobré zkušenosti. Proto ji nedoporučujeme. I tak dosahujeme u žen s PCO vysoké úspěšnosti léčby.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den snažíme se s manželem o miminko 18 měsíců a pořád bezúspěšně . ´ 2.11 Jsem podstoupila laparoskopii a hystereskopii a zjistili mi horší průchodnost vejcovodů , předpokládám , že mi je pročistili , tak bych ráda věděla jaká je teď úspěšnost početí . A zda se můžeme začít snažit už tuto ovulaci ?? Děkuju za odpověď Andrea

Dobrý den.
Při vyšetření průchodnosti se dá hovořit o "propláchnutí" vejcovodů. Někdy to pomůže. K úspěšnosti je těžké se vyjadřovat. Záleží na celé řadě dalších okolností (spermiogram, hormonální paramtery, aj.).
Šlo-li jen o diagnostickou laparoskpii, tedy bez operačního zákroku, je možné se snažit o otěhotnění již nyní, tedy nemáte-li žádné obtíže.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, je mi 34 let a nemám ještě děti a momentálně ani stálého partnera, se kterým bychom děti mohli začít plánovat. Mám se nějak znepokojovat?

Dobrý den.
Je nesporné, že kolem 35. roku života začíná plodnost ženy klesat. U někoho se tento pokles objeví i dříve, u někoho později. 
Záleží též na tom, jaká je Vaše představa o tom, kolik byste chtěla mít dětí. Pokud více než jedno, je již podle mého názoru určitá míra znepokojení na místě. 
Myslím, že by ve Vašem případě nebylo od věci vyšetřit AMH (podorbně viz naše Aktuality)
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, existuje v ČR možnost nějaké spermobanky pro ženy, které chtějí mít dítě, ale jsou bez partnera? Případné jaké jsou vyhídky do budoucna? Děkuji za odpověď, Šárka V.

Dobrý den.
V současnosti je k užití spermií anonymního dárce třeba souhlasu partnera ženy (nemusí to být manžel, ale jakýkoli muž). 
Je ale velmi pravděpodobné, že se to v brzké době změn a tento souhlas muže již nebude vyžadování.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den , chtěla bych vědět nějaké informace o umělém početí Nativ , kolik to stojí a jak to probíhá . 

Dobrý den.
Záleží na tom, co máte na mysli pod pojmem umělé oplodnění.
Může jít o intrauterinní inseminaci. Ta se běžně provádí jako tzv. nativní cyklus. Vše je v tomto případě kryto zdravotním pojištěním.
Druhou možností je IVF progrram. V tomto případě jde o stejný postup jako při IVF cyklu se stimulací, pouze chybí podávání stimulačních léků. Dozrává a odebírá se proto jen jedno vajíčka. Z tohoto důvodu tento postup příliš nedoporučujeme, má ve srovnání s běžným IVF cyklem daleko menší šanci na úspěch. Cena bez úhrady ze strany ppojišťovny se pohybuje kolem 15 000 Kč.
Podrobné informace o inseminaci i o IVF můžete najít na našem WEBu (pro snadnou orientaci radím užít Mapu stránek)
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, jaký je prosím případný proces zmrazení vajíček a jak dlouho takto vydrží? Děkuji za odpověď.

Dobrý den.
Při zmražení vajíček se postupuje tzv. vitrifikací. 
Zmrazená vajíčka vydrží teoreticky desítky let - zkušenosti jsou se spermiemi a embryi, s vajíčky takto dlouhé zkušenosti zatím nejsou, ale je předpoklad, že nebude rozdíl.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

 

Dobrý den, mám PCO, po vysazení horm.antikoncepce nemám menstruaci, po Agolutinu mam silné špinění s příměsí krve je toto menstruace? Jakou byste navrhoval léčbu.Dekuji Erika

Dobrý den.
Je to nejspíše slabá menstruace.
Doporučil bych vyvoláná ovulace. K tomu lze užít antiestrogeny případně gonadotropní hormony
Podrobnější informace o fungování jednotlivých léků můžete eventuálně najít na www.gest.cz v kapitole Léky (pro snadnou orientaci na našem WEBu doporučuji užít Mapu stránek).
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Pěkný den pane doktore, může žena absolvovat umělé oplodnění i bez partnera, když není vdaná? Jaké jsou u nás možnosti? Děkuji.

Dobrý den.
Umělé oplodnění, ať již ve formě inseminace nebo IVF programu, se spermiemi anonymního dárce je v současnosti vázáno na souhlas partnera. Nemusí to být manžel. 
Je pravděpodobné, že se stav změní a souhlas muže nebude požadován. Kdy k této změně zákonů dojde, si netroufám odhadovat.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den. Od 16 let používám bez vysazení antikoncepci, je mi 33 let. Má to nějaký vliv na případné oplodnění, až to začnu řešit? Případně ovlivní to třeba věk, kdy plodnost začne klesat?

Dobrý den.
Hodně záleží na tom, zda jste již měla či neměla při nasazení antikoncepce pravidelný cyklus. Pokud byl Váš cyklus nepravidelný, nejspíše tomu tak opět bude po vysazení antiko a je pravděpodobné, že bude nějaký čas trvat, než se vše upraví a budete moci otěhotnět. 
Plodnost žen začíná klesat kolem 35. roku života.
Napovědět, jak na tom jste, může vyšetření AMH (event. viz Aktuality na našem WEBu)
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, pane doktore, lze předpokládat po aplikaci Pregnylu před IUI u nestimulovaného cyklu, že ovulace nastane cca za 36 hodin, tedy zhruba na čas plánované IUI nebo může ovulace proběhnout dříve (během těchto 36 hodin)?  Děkuji za odpověď. S pozdravem Iva D.

Dobrý den.
36 hodin je teoretická hodnota. Neplatí to na minutu přesně. Ovulace může proběhnout i o něco dříve i o něco později, dokonce ani nemusí proběhnou vůbec. Přesnější časování ale není nutné. Spermie jsou schopny oplodnit vajíčko 48 i více hodin, vajíčko je schopno oplození po dobu 24, možná i více hodin.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

DObrý den , ráda bych věděla jak moc jsou spolehlivé ovulační testy ?

Dobrý den.
Ovulační testy neprokazují přímo ovulavi, tedy uvolňění vajíčka. Prokazují prudké předovulační zvýšení hladiny hormonu LH. To je podmínkou ovulace. Ovulace pak obvykle proběhne, ale ne ve 100%. Někdy může dojít k "zadržení" vajíčka ve folikulu. Naštěstí to ale není časté. Proto lze ovulační testy považovat za poměrně spolehlivé
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, děkuji za odpověď. Ještě bych ráda věděla, jestli se za pravidelný cyklus dá považovat i cyklus, který není po 28 dnech, ale po delší době, ale je pravidelný? Před nasazením antikoncepce jsem měla cyklus po 5 týdnech a vždy velmi silné krvácení. Děkuji.

Dobrý den.
Za pravidelný cyklu se považuje 28-29 dní +- 7 dní. Takže odpověď je ano. Z hlediska početí je podstatnější, zda dochází k ovulaci
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den , s manželem se snažíme o mimi , doporučil by jste nám nějaké vitamíny ? Krom kyseliny listové kterou užívám já a manžel bere vit. C,E,B12 selen a zinek ?

Dobrý den.
Existují speciální multivitaminy určené pro ženy, které plánují početí. U muže stačí běžný multivitamin se stopovými prvky - výše uvedená kombinace je též možným řešením
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, už 8 měsíců se snažíme o miminko, s tím ,že si měřím bazální teplotu a hlídám ovulaci, předtím to bylo 5 měsíců... Je mi 37 let. Spermiogram je v pořádku, cykly mi fungovaly i s ovulací přesto jsem absolvovala léčbu clostilbegytem, ale nebyla úspěšná.Myslíte, že je v mém věku naděje, že otěhotním přirozenou cestou? Nebo co by jste mě doporučil? Jak bychom měli postupovat? Děkuji za odpověď

Dobrý den.
Šance na otěhotnění přirozenou cestou existuje. Myslím ale, že byste se měli obrátit na pracoviště, které se specializuje na léčbu neplodnosti. Měly by se provést další testy - hormonální rozbory (prolaktin,štítná žláza, AMH, aj.) a i vyšetřit například průchodnost vejcovodů. 
Jsme-li pro Vás dostupní, velmi rádi se Vám budeme u nás věnovat. Doporučení nepotřebujete, stačí se telefonicky (257212517) objednat na zcela nezávaznou konzultaci
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, je mi 34 let a pokoušíme se o miminko. Trošku se obávám používat pravidelně ovulační testy, aby jsem se nedostala do stresu že na to příliš "tlačím". Nechávám tomu volný průběh (snažíme se 6 měsíců). Jaký je Váš názor? Děkuji Veronika

Dobrý den.
Ovulační testy bych zkusil. Pokud by byly opakovaně negativní, je vhodné vše řešit i dříve než za běžně uváděných 12 měsíců. 34 je již poměrně hraniční věk, obzvláště plánujete-li více než jednoho potomka.
Event. zvažte vyšetření AMH - viz Akuality na našem WEBu
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den - odhalí AMH vyšetření, zda dochází k ovulaci nebo je nutné ještě jiné vyšetření? Moc děkuji.

Dobrý den.
Stanovení AMH neprokáže ovulaci. Odhadujeme jím pouze ovariální rezervu.Ovulaci lze sledovat měřením bazální teploty, ovulačním testy z moče (volně prodejné v lékárně) a nejlépe UZ sledováním zrání a prasknutí folikulu (UZ folikulometrie)
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Minulý cyklus jsem měla Clostylbegyt od 3.-7.DC a 11 den po ovulaci( která byla cca 18DC) byly na TT //. Ale bohužel za dva dny jsem začala krvácet. A tento cyklus jsem byla na UZ a folikul nevyrostl jak by měl, takže to vypadlo na anovul.cyklus. Teď jsem byla 33DCna UZ, protože MS nedorazila a folikul byl 14 mm, takže čekáme co a jak. Je možné že jeden cyklus Clostylbegyt zabere a druhý cyklus vůbec? Děkuji Jana

Dobrý den.
Ano, je to možné. Reakce na Clostilbegyt se může měnit.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Krásný den , ráda bych věděla , zda je pro početí nějaká metoda (kromě sledování ovu a BT ) či poloha , kterou by jste nám snažilkám doporučil .

Dobrý den.
Žádáná podobná "geniální" rada neexistuje. Snad jen - snažte se co nejméně se stresovat. Alespoň pár měsíců si ničím nelamte hlavu, nic nesledujte,.... Psychická pohoda je fakt důležitá
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, je možné mít z hormonálního profilu potvrzené, že je hodnota funkce vaječníků nedostatečná a přesto každý cyklus mít ovulaci? Děkuji

Dobrý den.
Je teoreticky možné, že vše vypadá jako při ovulaci - bazální teplota, ovulační testy i při UZ vyšetření lze pozorovat rostoucí folikl a následně jeho prasknutí, ale zda je uvnitř opravdu vajíčko, zjistit nelze. Vajíčko také může být teoreticky degenerované, neschopné oplodnění.Podobný stav je velmi častý u starších žen. Jsou-li vajíčka opravdu přítomna a jaká je jejich kvalita, lze zjistit je v rámci IVF programu.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Dobrý den, je po vysazení antikoncepce zvýšené riziko dvojčat nebo to nemá vliv? Je to moje noční můra... Děkuji

Dobrý den.
Jde o názor, který je často slyšet, neznám ale žádnou studii, která by to prokazovala. Takže Vaše obavy považuji za zbytečné.
S pozdravem
MUDr. Jan Šulc

Aktuálně

Opatření - koronavirus

18.03.2020

Žádáme pacientky a pacienty, aby na kliniku vstupovaly s rouškou nebo jinak zakrytým obličejem. Dále žádáme pacientky, pokud to není nutné ke konzultaci či k léčbě, aby chodily bez doprovodu.  

CELÝ ČLÁNEK

Provoz kliniky nepřerušen

16.03.2020

Vážené pacientky a pacienti. Chtěli bychom vás ubezpečit, že naše klinika, včetně embryologické laboratoře, je v provozu. Vzhledem k absenci zahraniční klientely ordinuje menší počet lékařů. Konzultace, kde není potřeba klinické vyšetření, provedeme telefonicky, ev. po Skype. Toto platí i pro pacienty, kteří jsou k nám objednání na vstupní konzultaci. Domluvte se, prosím, s recepcí. Pacientky jsou objednávány ve větších časových intervalech, aby se omezily kontakty. Embryologická laboratoř standardně funguje v režimu asepse díky přetlakové klimatizaci, která zajišťuje provoz bez jakýchkoliv choroboplodných zárodků – baktérií a virů. O případných změnách vás budeme včas informovat.

CELÝ ČLÁNEK

Důležitá informace ohledně koronaviru

11.03.2020

Vážené pacientky a pacienti,  pokud jste v posledních 14 dnech navštívili rizikové oblasti v uvedených zemích (Čína, Jižní Korea, Itálie, Irán, Japonsko, Francie, Německo) a máte příznaky virózy (teplota, bolesti svalů, kašel). Prosíme, abyste nenavštěvovali lékaře, ale pouze nás informovali e-mailem nebo telefonicky.  Pro ostatní pacienty klinika funguje bez omezení. 

CELÝ ČLÁNEK

Sdělení pro pacienty: Koronavirus (COVID-19/ SARS-CoV-2)

11.03.2020

Vážené pacientky a pacienti, milí spoluobčané hledající radu a pomoc! Jakožto centrum asistované reprodukce se i my snažíme své pacienty co nejvíce chránit před možným onemocněním koronavirem. V současné době vládne velká nejistota, protože v médiích a na sociálních sítích lze najít spoustu rozporuplných informací. Minimálně stejně tak problematická jako je epidemie samotná je infodemie - tedy fámy, lživé zprávy a fake news! Snažíme se proto poskytovat Vám objektivní a aktualizované informace k tématu asistované reprodukce, těhotenství a onemocnění koronavirem a dodržujeme doporučení úřadů a zdravotnických zařízení. Žádáme Vás, abyste naše centrum asistované reprodukce nenavštěvovali, pokud trpíte příznaky svědčícími o nákaze koronavirem, nebo pokud jste se v posledních týdnech zdržovali v některé z aktuálních rizikových oblastí, resp. jste přišli do kontaktu s potenciálně infikovanými osobami. Mezi aktuální rizikové oblasti patří: Itálie Írán Čína: Provincie Hubei (vč. města Wuhan) Jižní Korea: Provinie Gyeongsangbuk-do (Sever-Gyeongsang) Zdroj: Robert-Koch-Institut (RKI): Stav: 10. 3. 2020 V současné době je zdravotní riziko pro obyvatele např. v Německu klasifikováno jako střední. (Zdroj: RKI:  Stav: 2. 3. 2020, 12:30 hod.). Přenos z člověka na člověka představuje nejzávažnější způsob infekce. Obecně by měla být dodržována stejná preventivní, ochranná, hygienická opatření jako v běžné chřipkové sezóně. K tomu patří dobrá hygiena rukou, nepodávat si při pozdravu ruce a udržovat si odstup od nemocných osob – včetně osob s příznaky nachlazení nebo chřipky. (https://www.infektionsschutz.de/coronavirus-sars-cov-2.html). Infekce COVID-19 mají zpravidla lehký průběh, někdy i bez příznaků. Míru nebezpečnosti patogenu nelze v současné chvíli ještě spolehlivě posoudit - ale zdá se, že bude výrazně menší než v případě MERS a SARS, spíše se bude podobat sezónní chřipce (zdroj: AGES, stav: 3. 3. 2020, https://www.ages.at/themen/krankheitserreger/coronavirus/).  V některých případech má nemoc závažný průběh. Smrtelný následek má nemoc především u starších lidí a/nebo lidí se závažnou chronickou zdravotní anamnézou. V současné době neexistuje žádný důvod se domnívat, že by mohla mít infekce COVID-19/ SARS-CoV-2 u těhotných žen závažnější průběh než u žen netěhotných. Stejně tak dosud nebyly popsány potvrzené případy přenosu viru na nenarozené dítě (stav: 2. 3. 2020). Kromě obvyklých preventivních opatření doporučujeme pacientkám, které chtějí otěhotnět, očkování proti chřipce, v neposlední řadě proto, aby se vyvarovaly dvojité infekci COVID-19/ SARS-CoV-2 a chřipky. To platí jak pro neočkované těhotné ženy, tak pro neočkované ženy, které chtějí otěhotnět. Očkování proti chřipkovému viru nepředstavuje pro těhotné ženy žádné riziko, není nutné ani odkládat terapii otěhotnění, protože se jedná o tzv. mrtvou vakcínu. Těhotenství proto nepředstavuje pro očkování proti chřipce kontraindikaci. I přesto, že chřipková sezóna 2019/2020 má nejspíš svůj vrchol již za sebou, měli byste se proti chřipce nechat očkovat i nyní. Očkování proti chřipce se těhotným ženám dokonce výslovně doporučuje. Stálá očkovací komise v Německu (STIKO) doporučuje očkování proti chřipce všem těhotným ženám od 2. trimestru těhotenství, v případě zvýšeného zdravotního ohrožení v důsledku jiného zdravotního problému (např. astma nebo cukrovky) od 1. trimestru těhotenství

CELÝ ČLÁNEK

Opatření ohledně koronaviru

11.03.2020

V souvislosti s testováním a vyhledáváním osob nakažených jedním z typů korona virů upozorňujeme naše pacientky a pacienty, že klinika funguje bez omezení a žádný z našich pracovníků nejeví známky respiračního onemocnění ani necestoval do oblastí se zjištěným zvýšeným výskytem tohoto viru. U pacientů pomocí dotazníku aktivně vyhledáváme potenciálně nakažené jedince.

CELÝ ČLÁNEK

Daruj spermie, daruj život!

04.03.2020

Po letech opět otvíráme program darování spermií. Darování je vhodné pro zdravé muže do 34 let s minimálně středoškolským vzděláním. Potencionálního dárce si sami kompletně vyšetříme, náleží mu úhrada účelně vynaložených nákladů a ušlého zisku v souvislosti s darováním. Více informací získáte v sekci "Darujte spermie, darujte život" .  Těšíme se na nové zájemce. V případě zájmu o darování volejte, prosím, na tel. číslo +420 778 717 528 nebo zašlete e-mail na adresu koordinatorka@gest.cz 

CELÝ ČLÁNEK

Jak nás hodnotí klienti

Poděkování

Poděkování
04.03.2020

Vážený pane doktore Šulci,

Chtěli bychom se touto cestou vrátit zpátky k péči, které se nám dostávalo od Vás a Vašich kolegů z GESTu od cca května loňského roku a které se nám dostává stále v průběhu prozatím dobře se vyvíjejícího těhotenství.

Vám bychom chtěli moc poděkovat mj. také za Váš přístup k nám, díky kterému jsme se i v ne vždy pozitivně vyhlížející situaci cítili tak, že je o nás postaráno a že je tady někdo, na koho se můžeme obrátit pro pomoc a radu. Moc si toho vážíme, protože nám to jednak pomohlo a také jsme si vědomi toho, že to v dnešní době bohužel stále není standard.

 Ještě jednou moc děkujeme

Michalka

Michalka
26.02.2020

Konečně i já se můžu pochlubit radostnou zprávou, že 10. 2. 2020 v 18:15 hod se díky vám narodila krásná Michalka s 3650 g a 51 cm. Narodila se 10 dní po termínu. Šťastní rodiče děkují celému týmu Gest za vytoužené štěstí. Markéta a Lukáš 

Michal

Michal
07.01.2020

Konečně se vám můžeme pochlubit radostnou zprávou. Dne 24.12.2019 se nám narodil syn Michal. Měřil 48cm a vážil 2720g. Narodil se trošku dřív, přišel na svět ve 37tt. Celému vašemu týmu moc děkujeme za ten náš vytoužený poklad.
Šťastní rodiče Jaroslava a Luboš

Zuzanka

Zuzanka
11.12.2019

Dobrý den. Moc děkujeme celému týmu GEST za narození naší holčičky Zuzanky. Narodila se 13. 7. 2018. Vážila sice pouhých 1120g, protože se narodila v 28 + 6 týdnu. Ale vše rychle dohnala a je z ní zdravá a krásná holčička. Moc vás všechny zdravíme a děkujeme. 
Milena Wágnerová 

 

Jakoubek

Jakoubek
25.11.2019

Rádi bychom poděkovali celému týmu GESTu za veškerou péči, jmenovitě panu doktorovi Šulcovi, dále i jeho kolegům - paní doktorce Polákové, panu doktoru Černému a Alexandrovi, se kterými jsme se také setkali a chtěli bychom vám oznámit narození zdravého chlapečka Jakoubka za dne 28. 10. 2019. Děkujeme moc!

Jana a Martin 

Kluk jak buk

Kluk jak buk
04.11.2019

Chtěli bychom s manželem poděkovat týmu GEST za příkladnou péči a ochotu. Tým nám pomohl vyřešit rozšíření rodiny o dalšího člena.

Dne 30.9.2019 se nám narodil krásný chlapeček, který vážil 4270g.

Tomáš a Klára

Kontaktní formulář

Napište nám
Souhlasím s tím, že kontaktní údaje budou uchovávány poskytovatelem webových stránek v rozsahu nezbytném pro splnění mé žádosti a budou předány odpovědným třetím stranám. Četl jsem prohlášení o zpracování osobních údajů na těchto stránkách.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Kde nás najdete?

Adresa

NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.
Nádražní 762/32
(vchod z ul. Rozkošného 1058/3)
150 00 Praha 5 - Smíchov

Ordinační hodiny

pondělí - pátek 8 - 19 hodin
v pátek je do odvolání zkrácena ordinační doba do 17 h
sobota 8 - 13 hodin

Kontakt

tel.: +420 257 212 516 - 518
mobil: +420 602 328 346
e-mail: info@gest.cz
© 2017-2020, NL - CLINIC Gest IVF s.r.o. All Rights Reserved. Tvorba www S2 STUDIO
↑