Poradna (FAQ)

Vítáme Vás v naší odpovědně zaměřené na problematiku neplodnosti

Chceme Vám při řešení Vašich problémů maximálně vyjít vstříc, ale především z časových důvodů bohužel nejsme schopni reagovat na dotazy přímo ("on-line"). Nebylo by ani účelné odpovídat na každou otázku individuálně, protože celá řada dotazů se opakuje. Zvolili jsme proto formu knihovny dotazů a odpovědí ("off-line odpovědna"). Pevně doufáme, že se Vám právě zde podaří najít odpovědi, které Vás zajímají.

Jak v naší knihovně hledat?

 1. Všechny došlé dotazy se pokoušíme co nejpřesněji popsat "klíčovými pojmy". Zkuste si vybrat v jejich seznamu. Je pravděpodobné, že nám již někdo před Vámi stejnou či podobnou otázku poslal a my na ni už odpověděli.Seznam klíčových pojmů
 2. Můžete v klíčových pojmech též hledat.
 3. Další možností je projít všechny chronologicky řazené odpovědi.Seznam odpovědí
 4. Pokud byste přeci jen odpověď nenašli, samozřejmě nám můžete svou otázku poslat pomocí formuláře pro zasílání dotazů.
  Prosíme Vás o pokud možno jasnou formulaci dotazu. Váš dotaz i s odpovědí pak co možná nejdříve zveřejníme. Samozřejmě zachováme Vaši anonymitu.
  Pokud přesto vysloveně nesouhlasíte se zařazením Vašeho dotazu do naší odpovědny, uveďte to prosím na konci Vámi zasílaného textu.

  Vyhrazujeme si právo otázku v některých případech po formální stránce upravit a zestručnit.
   

Archiv On-line rozhovorů:

10. 06. 2010 - On-line rozhovor s MUDr. Janem Šulcem

11. 10. 2010 - On-line rozhovor s psycholožkou PhDr. Marketou Rokytovou

10. 11. 2011 - On-line rozhovor na téma „Neplodnost - možnosti řešení a plánované početí“ s MUDr. Janem Šulcem

09. 02. 2012 - Neplodnost, neplodnost a psychika - aktuální témata dnešní doby.