Этот сайт использует cookies для предоставления услуг, сбора данных о посещаемости и персонализации реклам. Использованием этого сайта вы соглашаетесь с этим.
Больше информации
Искать
ru
csende

Центр

репродуктивной медицины

& Гинекология

Центр

репродуктивной медицины

& Гинекология

Centrum

reprodukční medicíny

& Gynekologie

20 let tradice a více než 8 000 dětí
 

Stále jsme zde pro Vás

Для сотрудничающих врачей

Мы очень ценим то, что Вы намерены передавать Ваших пациенток в наши руки. Вашим пациенткам мы предлагаем многолетнюю традицию, специалистов высокого класса, аппаратные средства высочайшего уровня и, не в последнюю очередь, договора со всеми медицинскими страховыми компаниями. Наш центр имеет сертификат качества согласно стандарту ИСО 9001:2009. Само собой разумеется, что после лечения у нас мы с благодарностью вернем Вам пациенток, а Вам лично предлагаем интересную финансовую оценку сотрудничества. По этому вопросу обращайтесь к нашему техническому директору госпоже Марцеле Пудиловой по электронной почте: info@gest.cz.

Пациентку можно также направить только на обследование проходимости маточных труб (контрастную гистеросальпингосонографию) или на гистероскопию. Партнера пациентки можно направить только на исследование спермограммы.

Новинки

Anonymní vyšetření spermiogramu

19.05.2020

Stejně jako každý rok, tak i letos v měsíci ČERVNU nabízíme tzv. “Anonymní vyšetření spermiogramu”. Je možné se objednat na vyšetření spermiogramu – místo totožnosti je muži přidělen číselný kód, pod kterým mu pak sdělujeme výsledek. Za vyšetření účtujeme poplatek 1000 Kč. Objednání na recepci kliniky telefonicky nebo e-mailem.

ВСЯ СТАТЬЯ

Změna otevírací doby

05.05.2020

Od května tohoto roku je nová otevírací doba naší kliniky. Do 19 hodin budeme nadále ordinovat v úterý a ve středu. V pondělí, čtvrtek a v pátek ordinujeme nově do 16.30. V sobotu budeme mít nadále otevřeno pro neodkladné případy. O víkendu je telefon na recepci přesměrován vždy na některého ze zaměstnanců Gestu – pro naléhavé situace. Pevně doufáme, že budete s naší novou otevírací dobou spokojeni.

ВСЯ СТАТЬЯ

Otvírací doba o Velikonocích

08.04.2020

Vážené pacientky a pacienti, o Velikonocích bude klinika otevřena v sobotu 11.4. a v pondělí 13.4. vždy dopoledne, a  to pouze pro akutní provoz. V případě nutnosti volejte prosím na tel. 602 758 353. Klinika se pro Vás opět otevře v úterý 14.4.. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemné prožití Velikonoc !

ВСЯ СТАТЬЯ

Opatření - koronavirus

18.03.2020

Žádáme pacientky a pacienty, aby na kliniku vstupovaly s rouškou nebo jinak zakrytým obličejem. Dále žádáme pacientky, pokud to není nutné ke konzultaci či k léčbě, aby chodily bez doprovodu.  

ВСЯ СТАТЬЯ

Provoz kliniky nepřerušen

16.03.2020

Vážené pacientky a pacienti. Chtěli bychom vás ubezpečit, že naše klinika, včetně embryologické laboratoře, je v provozu. Vzhledem k absenci zahraniční klientely ordinuje menší počet lékařů. Konzultace, kde není potřeba klinické vyšetření, provedeme telefonicky, ev. po Skype. Toto platí i pro pacienty, kteří jsou k nám objednání na vstupní konzultaci. Domluvte se, prosím, s recepcí. Pacientky jsou objednávány ve větších časových intervalech, aby se omezily kontakty. Embryologická laboratoř standardně funguje v režimu asepse díky přetlakové klimatizaci, která zajišťuje provoz bez jakýchkoliv choroboplodných zárodků – baktérií a virů. O případných změnách vás budeme včas informovat.

ВСЯ СТАТЬЯ

Důležitá informace ohledně koronaviru

11.03.2020

Vážené pacientky a pacienti,  pokud jste v posledních 14 dnech navštívili rizikové oblasti v uvedených zemích (Čína, Jižní Korea, Itálie, Irán, Japonsko, Francie, Německo) a máte příznaky virózy (teplota, bolesti svalů, kašel). Prosíme, abyste nenavštěvovali lékaře, ale pouze nás informovali e-mailem nebo telefonicky.  Pro ostatní pacienty klinika funguje bez omezení. 

ВСЯ СТАТЬЯ

Контактный бланк

Напишите нам
I agree that my contact information will be stored by the website provider in the extent necessary for the fulfillment of my request and will be forwarded to responsible third parties. I have read the statement on the processing of personal data on this site.

I agree to process my personal data

Где нас можно найти?

Aдрес

НЛ - ЦЛИНИЦ Гест ИВФ с.р.о.
Надражни 762/32
(вход с улицы Рошкошного 1058/3)
150 00  Прага 5 Смихов

Приёмные часы

понедельник 8:00 - 16:30
вторник 8:00 - 19:00
среда 8:00 - 19:00
четверг 8:00 - 16:30
пятница 8:00 - 16:30

контакт

тел./факс: +420 257 212 516 - 518
электронная почта: info@gest.cz
© 2017-2020, CLINIC Gest IVF s.r.o. All Rights Reserved. Создание www S2 STUDIO
↑